- Darkflash
- Няма Наличност

Няма Наличност
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG750-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.67%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 6Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007958
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG750-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.67%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 6Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007958
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Darkflash
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG750-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.67%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 6Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007958
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: DG750-BK
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 750 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 91.67%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 4SATA x 6Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heatHigh-quality capacitor ensures stability and durabilityLLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711527007958
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 750 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 6 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 4 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | 80 PLUS Gold certified for up to 92% efficiency and reduced heat |
| ДРУГИ | Complies with ATX 3.1 and PCIe 5.1 standards to power next-gen GPUs |
| ДРУГИ | High-quality capacitor ensures stability and durability |
| ДРУГИ | LLC and DC-DC circuit design guarantees consistent voltage stability |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 91.67% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Тегло | 2.19кг |
Darkflash DG750 750W ATX 3.1 Gold Захранване | Full Modular
Захранвайте вашия хай-енд гейминг компютър или творческа станция с пълна увереност. Darkflash DG750 не е просто захранване; това е здравата основа на цялата ви система, доставяща чисто и стабилно захранване, което отключва максимална производителност и защитава ценните ви компоненти.
Защо ще обичате това захранване:
- Непоклатима стабилност за хардуер от ново поколение: Сертифицирано към строгия ATX 3.1 стандарт, то е проектирано да устои на мощните токови пикове на съвременните видеокарти (до 235% от номиналната мощност). Забравете за затваряния под натоварване и се наслаждавайте на перфектна производителност в най-требователните игри и приложения.
- Максимизирайте ефективността, минимизирайте сметките: С 80 PLUS Gold сертификат, то работи с до 90% ефективност при типично натоварване. Това означава по-малко загуба на енергия като топлина, по-ниски сметки за ток и по-хладна и тиха система като цяло.
- Събирайте с лекота, постигайте красив изглед: Напълно модулната система от кабели ви позволява да свържете само необходимите кабели. Това премахва заплитането, подобрява въздушния поток, постига по-чист външен вид и улеснява изграждането на системата, както и бъдещите ъпгрейди.
- Дългосрочна инвестиция и спокойствие: Изградено с висококачествени японски кондензатори и солидни защити (OCP, OVP, SCP, OPP, OTP), DG750 е създадено за издръжливост. То защитава вашия процесор, видеокарта и други компоненти, гарантирайки, че инвестицията ви ще продължи години напред.
Потвърдени технически спецификации:
- Модел: Darkflash DG750-BK
- Мощност: 750W Непрекъснат изход
- Сертификат: 80 PLUS Gold
- Стандарт: ATX 3.1 & PCIe 5.1 Ready
- Модулярност: Full Modular (Напълно модулно)
- Конектори: 1x 24-pin ATX, 2x CPU (4+4 pin), 4x PCIe (6+2 pin), 6x SATA, 4x Molex
- Вентилатор: 120mm Тих хидравличен вентилатор
- Защити: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Поемете контрол върху захранването на системата си. Изберете Darkflash DG750 – където мощна производителност се среща с интелигентен дизайн.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














